KNZ WILD, Medījamiem dzīvniekiem,

ar piedevām

 

Pielietojums

Laizāmais sāls. Papildbarība.  KNZ WILD ar  svarīgiem minerāliem un mikrolelementiem speciāli izstrādāts medījamiem dzīvniekiem un to attīstībai (briežiem, stirnām,aļņiem).

Augsta kvalitātes laizāmie sāls bloki, augsta pievienotā vērtība!

 

Sāls veids

Dabiskā barība un barības piedevas ne vienmēr nodrošina medījamiem dzīvniekiem atbilstošu sāls un minerālu daudzumu, jo katra atsevišķa dzīvnieka prasības atšķiras. Savvaļas un aploku brieži bieži vien cieš no minerālu nepietiekamības. Sakarā ar dabiskās vides paskābināšanos, dabiski esošās minerālvielas kļūst aizvien mazāk pieejamas augu valstij un faunai. Vajadzība pēc sāls dzīvniekus pievilina pie sāls un minerālu laizāmajiem blokiem.  Tos laizot, dzīvnieki saņem nepieciešamo minerālvielu un mikrolelementu papildinājumu atbilstoši savām vajadzībām. KNZ WILD sastāvā esošie minerāli veicina apetīti, palīdz asimilēt taukvielas, ogļhidrātus un proteīnus.

 

Sastāvs

Sāls brikete sastāv no augstākās kvalitātes vakuumsāls un pievienotiem mikro un makrolelementiem.

 

*Pilna ķīmiskā sastāva specifikācija un kvalitātes deklarācijas tiek nodrošinātas kopā ar pārdošanas dokumentiem.

 

Papildus apraksts

Uz sāls nepietiekamību norāda dažādu svešķermeņu vai pat ceļmalu un asfalta laizīšana, tur nokaisītā sāls dēļ ziemas periodā. Sāls trūkums var izraisīt apetītes zudumu,svara samazināšanos,  padarīt raupju spalvu, pasliktināt vairošanās spējas un samazināt  izturību pret saslimšanām. Sāli rekomendē gan medījamiem savvaļas dzīvniekiem, medību dzīvniekiem, kas atrodas iežogojumā. “KNZ Wild” sastāvs  nodrošina lielākus un spēcīgākus ragus, uzlabo auglību, stiprina kaulus un veicina labāka kažoka augšanu.

 

Izcelsmes apraksts

Mitrumizturīgs, stingri sapresēta kuba forma, ražots no vakuumsāls, speciāli sabalansēta un īpaši izstrādāta receptūra, teicamas garšas īpašības, efektīva un viegla izmantošana medījamiem dzīvniekiem, nodrošina sāls daudzumu atbilstoši vajadzībām, nepastāv pārmērīgas lietošanas risks.Lietošana ir efektīva, nerodas pārpalikumi, sāls nedrūp.

 

Rekomendācijas lietošanai

1.Nodrošināt KNZ laizāmo sāli visu gadu

2.KNZ Wild bloka labākā novietošanas vieta ir blakus ūdens avotam un biežāk izmantojamām takām.

3.Nenovietojiet laizāmo bloku tieši uz zemes.Laizāmo bloku ieteicams novietot uz baļķa vai celma aptuveni 1 metra augstumā no zemes.

 *** bilde novietošanai

4. Laizāmā bloka pamatnes diametram jābūt vismaz 15cm. Tapa vai nagla caur centra caurumu nostiprinās laizāmo bloku. Pāri palikušais sāls nobirst np celma un to var apēst mazāki dzīvnieki

 

Sertifikāti

IS0 9001

ISO14001

GMP registration

No(PDV):20922

Nesatur alergēnus

Nesatur GMO

Reģistrēts ES

SKAL sertifikācija

 

Artikuls: 3051

Iepakojums:

10 kg brikete/bloks

 

Skaits transporta pakā:

1 gabals

 

Skaits uz eiropaletes:

112 gabali x 10 kg

 

Eiropaletes svars, Neto:

1120 kg

 

Eiropaletes svars, Bruto:

1050 kg

 

Eiropaletes izmēri:

90x90x 100 cm

 

Derīguma termiņš:

3 gadi

 

Fasētājs/Piegādātājs:

Fasētājs: SIA "LSTK"

Latvijas Sāls Tirdzniecības Kompānija. Buļļu iela 47A, Rīga, LV-1067, tālr. 67 063 931,

WhatsApp: 24 202 040, e-mail: lstk@lstk.lv

Saturs © LSTK 2014-2022.